Taisyklės

Laisvės pikniko taisyklės ir svarbi informacija:

 1. Šios taisyklės yra skirtos apibrėžti „Laisvės Piknikas 2019“ (toliau Piknikas) dalyvių elgesio ribas, teises, pareigas bei užtikrinti saugumą renginio metu.
 2. Kiekvienas atvykstantis į Pikniką sutinka laikytis Pikniko taisyklių.
 3. Lankytojai į Pikniko teritoriją įleidžiami nuo rugpjūčio 24 dienos (šeštadienio) 9 val. ryto.
 4. Asmenys apsaugos darbuotojams keliantys abejonių prie įėjimo į renginio teritoriją gali būti apieškoti ar nesineša renginio metu neleistinų ar pavojų galinčių sukelti daiktų.
 5. Atsisakantys apsaugos darbuotojų patikrinimo asmenys į Pikniko teritoriją gali būti neįleisti.
 6. Kiekvienas Pikniko dalyvis pats yra atsakingas už savo sveikatą, gyvybę bei asmeninių daiktų saugumą.
 7. Renginio teritorijoje draudžiama Prekyba be raštiško organizatorių sutikimo (sutarties) (pastebėjus tokius atvejus iš Pikniko teritorijos šalinsime be atskiro įspėjimo).
 8. Visoje Pikniko teritorijoje griežtai draudžiama kūrenti laužus, naudotis šašlykinėmis, griliais ar kitais prietaisais, susijusiais su ugnimi bei jos skleidimu. Draudžiama kirsti ar laužyti medžių šakas, krūmus, žaloti bei kitaip niokoti gamtą.
 9. Rekomenduojame automobilius pasistatyti nuošaliau ir į renginio teritoriją atvykti kitais būdais (pėsčiomis, viešuoju transportu, dviračiais ir pan.).
 10. Neblaivūs ir/ar apsvaigę nuo narkotinių ar psichotropinių medžiagų asmenys į Pikniko teritoriją bus neįleidžiami.
 11. Pikniko metu renginio teritorijoje griežtai draudžiama skraidyti dronais ar kitais skraidančiais prietaisais be išankstinio renginio organizatorių leidimo.
 12. Organizatoriai turi teisę keisti renginio programą, diskusijų laikus, paskelbtus atlikėjus, pramogas bei taisykles.

Į Pikniko teritoriją draudžiama įsinešti:

 1. Alkoholinius gėrimus
 2. Bet kokias narkotines ar psichotropines, kitas organizmą stimuliuojančias medžiagas (išskyrus specialius medicinos preparatus (insulinas, ir pan.)).
 3. Bet kokios rūšies ginklus ir/ar potencialiai pavojingus daiktus, įskaitant, bet neapsiribojant daiktais, kuriais galima pjauti ar durti, daiktus, kurie gali būti panaudoti svaidymui, laidymui, mėtymui ir pan.
 4. Fejerverkus, signalines raketas, dūmų miltelius, dujų bombas ir/ar kitokią pirotechniką.
 5. Kitus pavojų keliančius daiktus.