Kaip atvykti?

Autobusu su Kautra

Kautra – Laisvės pikniko vežėjas.
Puiki žinia visiems norintiems atvykti į „Laisvės pikniką“ – keliaukite į festivalį autobusu su 55% nuolaida! Pamirškite automobilių spūstis ir galvos skausmą ieškant vietos automobiliui. Keliaukite patogiais ir naujais „Kautros“ autobusais iš jums patogios išvykimo stotelės. Atvešime jus į Kauno autobusų stotį, iš kurios, per 10 min., pėsčiomis pasieksite renginio vietą.

Kaip gauti nuolaidą?

Sekite instrukcijas pateiktas žemiau

kaip atvykti kautra

Traukiniu su Lietuvos geležinkeliais

Lietuvos geležinkeliai – Laisvės pikniko vežėjas.
AB „Lietuvos geležinkeliai" - vienas iš šių metų „Laisvės pikniko" vežėjų, todėl visi, rugpjūčio 26 d. keliaujantys į Kaune vyksiantį „Laisvės pikniką" ir iš jo, važiuos su 50% nuolaida. Nuolaida taikoma visiems tiesioginiams šeštadienio maršrutams, kurių galinė ir/arba pradinė stotis yra Kaunas.
Pigesnius kelionės bilietus galima įsigyti internetu www.traukiniobilietas.lt, į laukelį „Lojalumo kortelės numeris" suvedus kodą LAISVESPIKNIKAS (būtinai didžiosiomis raidėmis). Kasose bilietai parduodami įprastomis kainomis.
„Laisvės pikniko" dalyvius pasibaigus renginiui į sostinę veš naktinis Laisvės ekspresas. Iš Kauno geležinkelio stoties traukinys išvyks rugpjūčio 27 d. 00.40 val. Bilietai internete į šį traukinį, įvedus kodą LAISVESPIKNIKAS, taip pat parduodami su 50 % nuolaida.

Kaip gauti nuolaidą?

Sekite instrukcijas pateiktas žemiau

CityBee automobiliu

CityBee – Laisvės pikniko vežėjas.
Atidūgzk į Laisvės Pikniką iš Vilniaus su CityBee - imu ir važiuoju!
Parsisiųsk CityBee aplikaciją, įvesk kodą LAISVE ir gauk 10 EUR nuolaidą kelionei VILNIUS - KAUNAS.
Nuolaida galioja nuo Rugpjūčio 26 d. iki Rugpjūčio 27 d. 8 val.
city bee 2

Vilnius - Nemuno Sala

Klaipėda - Nemuno Sala